AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy NASN-2X34-BH2
AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy NASN-2X34-BH2 Univerzální síťová nabíječka, 2x USB výstup pro nabíjení smartphonů, tabletů a dalších zařízení. Nabíječka je…
Farba
?ern�
Specifikacia AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy NASN-2X34-BH2
Univerzální síťová nabíječka, 2x USB výstup pro nabíjení smartphonů, tabletů a dalších zařízení. Nabíječka je vybavena inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim pro Váš přístroj. Nabíječka HomeNOW 2 nabízí dva USB výstupy o maximálním výstupním proudu až 3,4A (sdíleně pro oba porty).
AVACOM HomeNOW 2 síťová nabíječka 5V 3,4A 17W se dvěma USB-A výstupy NASN-2X34-BH2 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.
Bezpečnostní ochrany proti přepětí, přetížení, přehřátí a zkratu. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Vstup: 100-240V 50/60Hz 0,6A Výstup: 2x USB (5V/3,4A) Maximální celkové zatížení 3,4A (17W)